Mi-Home.ee kommentaarid

enigma
March 20, 2024 • 8:58 PM

Ostsin laadija.Jäin väga rahule.Suur tänu !

Tanel
May 22, 2023 • 6:39 AM

Sai tellitud Xiaomi TV Box S (2nd Gen) ja sai selle kätte suhteliselt kiiresti. Aga tarne osas ettepanek - kui on märgitud tarneaadress, ja peab pakiautomaati kasutama, siis võiks kasutada tarneaadressile kõige lähemat pakiautomaati.

Alexreiman
April 20, 2022 • 8:14 AM

Sain robottolmuimejat kahe päevaga kätte. Kõik on suurepärane, kiire ning olen oma valikuga igati rahul. Soovitan soojalt. Hinnad ka palju sõbralikumad kui mujal. 5+

Alenko
November 16, 2021 • 10:07 AM

Sain dioodlindi jaoks kauba kätte ja olen kvaliteediga väga rahul. Samuti tahan tänada Mi-Home'i minu probleemi lahendamise eest: Toodet tellides ei kirjutanud ma oma telefoninumbrit õigesti ja kauba võttis vastu arusaamatu inimene (muu nime ei oska talle anda), aga tema ise seda ei tunnista. Mi-Home otsustas selle probleemi lahendamise enda peale võtta ja nad saatsid selle toote mulle tasuta. Tore on teada, et on firma, kes on küll kahjumis, aga aitab inimesi. Soovin Mi-Home'ile rohkem kliente ja kasvu ettevõtluses. Получил товар диодный ленты и очень доволен качеством. Так же хочу поблагодорить Mi-Home за решение моей проблемы : При заказе товара я не правильно написал свой номер телефона и товар получил не понятный человек ( по другому не могу его назвать) , а сам в этом не признаётся. Mi-Home решило взять на себя решение этой проблемы , а мне бесплатно отправило этот товар. Приятно осознавать, что есть компания , которая себе в убыток, но помогает людям. Хочу пожелать Mi- Home увелечения клиентов и роста в бизнесе.